English version
Al. Wilanowska 115/1
02-765 Warszawa

O kancelarii

Legal Atelier to zespół profesjonalistów, działających pod kierunkiem radcy prawnego Michała Kaczora. Dostarczamy kompleksową obsługę klientów biznesowych oraz prowadzimy sprawy z wybranych dziedzin prawa, w których się specjalizujemy. Dzięki naszemu doświadczeniu, każdy klient dostaje opiekę prawną na najwyższym poziomie.

Specjalizujemy się w zagadnieniach własności intelektualnej oraz ochronie wizerunku publicznego w mediach. Nasze doświadczenie i szczegółowa wiedza służy wielu osobom i firmom, których codzienna praca opiera się na własnej twórczości lub rozpoznawalności.

Drugim filarem kancelarii jest obsługa prawna klientów biznesowych w zakresie tworzenia umów i regulaminów spółek, przeprowadzania procedur przekształceń, łączenia i podziału spółek oraz reprezentacji klientów w sporach sądowych na linii spółka – wspólnicy.

Trzeci filar to wsparcie prawne sektora ochrony zdrowia oraz rynku life science, które przeżywają obecnie dynamiczny rozwój. Wspieramy firmy w poruszaniu się po zawiłościach prawa medycznego oraz egzekwujemy prawa lekarzy i pacjentów.

Jesteśmy stale otwarci na nowe wyzwania i przyjęcie do naszego grona specjalistów z wielu dziedzin: radców prawnych, adwokatów, doradców podatkowych, biegłych rewidentów, czy tłumaczy przysięgłych z myślą o ambitnych projektach i celach.

Z przyjemnością wesprzemy Państwa naszą wiedzą i doświadczeniem.