Al. Wilanowska 115/1
02-765 Warszawa

Escola

Referencje wystawione przez spółkę Escola sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Klient jest spółką informatyczną, twórcą platformy e-learningowej ESCOLA eCommerce, narzędzi i rozwiązań e-learningowych do rekrutacji, a także jedną ze spółek tworzących Grupę Etendard (Etendard Internet Software House, Broken Rules oraz theMoV!E).

Kancelaria zapewnia Klientowi kompleksową obsługę prawną transakcji B2B oraz B2G, w tym analizę oraz negocjowanie umów handlowych.

Działając w imieniu Escola Spółka z o.o. rekomenduję Kancelaria Radcy Prawnego Michała Kaczora, jako godnego polecenia partnera przy obsłudze prawnej spółki informatycznej.

Podczas dotychczasowej współpracy, Zespół Kancelarii kierowany przez Radcę Prawnego Michała Kaczora zapewnił obsługę prawną zawieranych przez nas transakcji z Klientami B2B, B2G.

Usługi świadczone przez Kancelarię charakteryzują się profesjonalnym podejściem do realizowanych projektów, bardzo wysoką starannością oraz wysokim poziomem merytorycznym pracowników. Rzetelność, dociekliwość oraz duże zaangażowanie na wszystkich etapach prac przyczyniły się w znacznym stopniu do zapewnienia bezpieczeństwa naszych transakcji oraz Umów, które Spółka zawiera z Klientami. Nasza współpraca z Kancelarią pozwoliła na przeprowadzenie z sukcesem wielu trudnych projektów.

Dotychczasowe doświadczenie we współpracy z Kancelarią upoważnia nas do zarekomendowania Kancelarii Radcy Prawnego Michał Kaczor, jako solidnego partnera, świadczącego usługi na profesjonalnym poziomie.

Przemysław Pyziel
Członek Zarządu