Al. Wilanowska 115/1
02-765 Warszawa

Ortopediainfo.pl

Referencje wystawione przez Pana Doktora Rafała Mikuska – specjalistę ortopedę traumatologa, właściciela portalu Ortopediainfo.pl

Kancelaria zapewnia Panu Doktorowi bieżące wsparcie prawne związane z działalnością portalu internetowego Ortopediainfo.pl Kluczowym elementem obsługi jest dbanie o odpowiedni poziom ochrony praw autorskich oraz praw własności przemysłowej Klienta, związanych z działalnością portalu. Obsługa obejmuje także tworzenie umów oraz dokumentacji wewnętrznej portalu oraz bieżące doradztwo prawne.

Niniejszym rekomenduję usługi prawne radcy prawnego Michała Kaczora, właściciela kancelarii Legal Atelier.

Korzystam z usług mecenasa Michała Kaczora od czerwca 2016 aż do chwili obecnej. W trakcie trwania naszej współpracy Pan Michał Kaczor doradzał mi w kwestiach prawnych związanych z tworzeniem portalu internetowego ortopediainfo.pl. Działania Pana Michała skupiały się w obszarze praw autorskich. Pan Michał Kaczor oprócz analiz prawnych i bieżącego doradztwa prawnego był odpowiedzialny za kompleksowe przygotowanie zgłoszenia znaku towarowego do Urzędu patentowego, przygotowywanie umów ze współpracownikami serwisu ortopediainfo.pl oraz stworzenie regulaminu strony internetowej.

Przez cały okres współpracy mecenas Michał Kaczor wykazał się szeroką wiedzą na temat praw autorskich, którą umiał przekazać w sposób jasny i precyzyjny, co bardzo ułatwiło mi podejmowanie właściwych decyzji biznesowych. Wykazał się bardzo dużym zaangażowaniem i profesjonalnym podejściem. Wszystkie powierzone zadania wykonywał terminowo i bardzo rzetelnie. Warta podkreślenia jest jego dyspozycyjność, dzięki której udawało się załatwiać sprawy bez zbędnej zwłoki. Pan Michał Kaczor cechuje się również dużą kulturą osobistą.

Bardzo wysoko oceniam współpracę z mecenasem Michałem Kaczorem i z pełnym przekonaniem rekomenduję jego usługi prawne.

Rafał Mikusek
Specjalista ortopeda traumatolog
Właściciel portalu