Al. Wilanowska 115/1
02-765 Warszawa

Zagajewski & Skowron

Referencje wystawione przez kancelarię Zagajewski & Skowron Kancelaria Prawna s.c. z siedzibą w Warszawie.

Wieloletnia współpraca z tą Kancelarią ukształtowała mnie, jako prawnika biznesowego. Prowadząc liczne sprawy jej Klientów zdobyłem bogate doświadczenie z zakresu obsługi klienta korporacyjnego, opracowywania i negocjowania umów gospodarczych oraz prowadzenia postępowań sądowych, a w szczególności specyfiki sporów z zakresu prawa własności intelektualnej oraz ochrony dóbr osobistych.

Niniejszym rekomendujemy usługi radcy prawnego Michała Kaczora.

Pan Michał Kaczor współpracował z prowadzoną przez nas Kancelarią od listopada 2012 roku do grudnia 2014 roku. W tym okresie prowadził on dla klientów Kancelarii szereg spraw z zakresu prawa cywilnego, handlowego i gospodarczego. Specjalizował się natomiast w sprawach związanych z obsługą branży turystycznej oraz leasingowej, najmem powierzchni handlowych oraz prawem własności intelektualnej.

W ramach pracy dla Kancelarii zapewniał on obsługę korporacyjną spółek, opracowywał umowy cywilnoprawne i gospodarcze, a także reprezentował klientów Kancelarii w postępowaniach sądowych i administracyjnych. Ponadto, jako przedstawiciel Kancelarii, pełnił funkcję prawnika wewnętrznego w międzynarodowej spółce z branży leasingowej.

Współpraca z Panem Michałem Kaczorem przebiegała bez zastrzeżeń. Na wyróżnienie zasługuje jego duże zaangażowanie w prowadzone sprawy oraz dobre przygotowanie merytoryczne. Ze wszelkich zadań wywiązywał się terminowo i rzetelnie. Dał się poznać jako osoba o wysokiej kulturze, przestrzegająca zasad etyki zawodowej.

Mając na uwadze powyższe możemy z pełnym przekonaniem polecić radcę prawnego Michała Kaczora, jako doświadczonego i rzetelnego prawnika, znakomicie rozumiejącego potrzeby klienta biznesowego.

Paweł Zagajewski
Radca prawny

Adam Skowron
Adwokat